Yhteystiedot & Laskutustiedot

Ota yhteyttä toimipaikkoihimme!

Muut yhteystiedot

Info
+35820 33 4000 (ark. 8–16)
info@selekta.fi

 

Palkanlaskenta
+358504701791 (ark. 8.00-11.30)
palkkis@selekta.fi

 

Palvelukeskus (työntekijöille)
+35840 673 7725 (ark. 6.30–17)

 

Jarmo Manninen

Operatiivinen johtaja
+358 40 593 7474

jarmo.manninen@selekta.fi

Samuli Salo

Hallintopäällikkö
+358 40 838 8655

samuli.salo@selekta.fi

Tommi Kerajärvi

Asiakaspäällikkö
+358 40 820 0917

tommi.kerajarvi@selekta.fi

Ari Terkki

Pääluottamusmies
+358 40 631 0055
ari.terkki@selekta.fi

Petra Pajuvesi

Talouspäällikkö
+358 40 833 1110
petra.pajuvesi@selekta.fi

Jukka Hiltunen

Toimitusjohtaja
jukka.hiltunen@selekta.fi

Katso laskutustiedot tästä!

Huomioi, että kaikki laskut tulee osoittaa oikealla Selektan tytäryhtiölle.